دعوت به همکاری در کمیته های ملی استاندارد

نظر به اهمیت و نقش آزمون‌هاي غيرمخرب در ايمني و سلامت جامعه، و با توجه به رسالت مهم انجمن از جمله ارتقای کیفیت استانداردهاي تدوین شده در اين حوزه، ساماندهي تاييد صلاحيت كاركنان آزمون‌هاي غيرمخرب، نظارت بر مراكز و موسسات آموزشي آزمون‌هاي غيرمخرب، ارزيابي شركت‌هاي ارائه دهنده خدمات بازرسي فني و آزمون‌هاي غيرمخرب، شناساندن ضرورت استفاده از تجهيزات استاندارد در بازرسی، ایجاد استانداردهاي ملي در زمینه طراحي و ساخت داخلي تجهيزات و …، مقرر گردیده است که انجمن آزمون‌های غیرمخرب ایران با سازمان ملی استاندارد ایران همکاری نموده و در كليه جلسات كميته‌هاي ملي مرتبط با تدوین استانداردهای آزمون‌هاي غيرمخرب حضور فعال داشته باشد.

از آنجا كه انجمن علمي آزمون‌هاي غير مخرب ايران با تكيه بر دانش و تجربه اعضاي حقيقي و حقوقي خود بالاترين مرجع علمي و تخصصي در زمينه بازرسي فني و آزمون‌هاي غيرمخرب در كشور است، بدون شک توفيق انجمن در تدوين استانداردهاى مرتبط و بهبود كيفيت خدمات، با مشاركت و حضور فعال اعضای انجمن امكان پذير است. در همین راستا از كليه اعضاي حقيقي و حقوقي كه علاقمند به مشاركت در اين مهم هستند دعوت بعمل می‌آید مشخصات و زمينه همكاري مورد علاقه خود (تدوين استانداردهاي ملي آزمون‌هاي غیرمخرب مرسوم از جمله آزمون چشمی، پرتونگاری، فراصوتی، جریان گردابی، نشر آوایی، مایع نافذ، و ذرات مغناطیسی، و نیز روش‌های پيشرفته مانند پرتونگاری ديجيتال، آرايه فازي فراصوتی، جريان گردابي آرايه‌اي، امواج فراصوتي هدايت شوند و …) را از طريق تماس تلفنی و یا ارسال پست الکترونیکی به دبیرخانه انجمن اعلام نمایند.

پيشاپيش از حسن همكاري كليه اعضاي گرامی انجمن سپاسگزاري مي‌گردد و اميد است با همياري و همراهي شما گام‌هاي موثري در ارتقاي فرهنگ و جايگاه آزمون‌هاي غیرمخرب در صنعت کشورمان برداریم.

میثم باباپور، مدیر اجرایی انجمن

دعوت به همکاری در شورای آموزش

انجمن آزمون‌های غیرمخرب ایران بعنوان بالاترین مرجع علمی و تخصصی در حوزه بازرسی فنی و آزمون‌های غیرمخرب در کشور در نظر دارد در جهت جامه­ عمل پوشانيدن به یکی از مهم‌ترین اهداف خود، كه ساماندهی محتوا و برنامه‌های آموزشی برای کارکنان بازرسی فنی و آزمون‌های غیرمخرب در كشور است، با پذیرش تعدادی عضو جدید از بین علاقه‌مندان و همکاران دارای گواهینامه سطح سه آزمون‌های غیرمخرب، اعضاي شورای آموزش را تكميل نماید.
خوشبختانه با پذیرش انجمن بازرسي غيرمخرب ايران بعنوان عضو کامل و نماینده جامعه آزمون‌های غیرمخرب ایران در کمیته بین‌المللی آزمون‌های غیرمخرب (ICNDT) و متعاقب آن با امضای توافقنامه جهانی برای پیاده­سازی استاندارد جهانی ISO EN 9712 توسط انجمن و امضای تفاهم‌نامه همکاری با بزرگترین و معتبرترین انجمن آزمون‌های غیرمخرب جهان (ASNT – آمریکا) از سویی، و همکاری با سازمان‌های حاکمیتی در داخل کشور مانند مرکز ملی تایید صلاحیت ایران و سازمان انرژی اتمی ایران از سوی دیگر، قدم‌های بزرگی در اين راه برداشته شده است.
بدینوسیله از کلیه متخصصین و علاقمندان دعوت می‌نماید تمایل و درخواست خود برای عضویت در این شورا را از طریق ارسال پست الکترونیکی به دبیرخانه انجمن اعلام فرمایند.

(ارسال رزومه کامل کاری و تحصیلی به همراه مستندات معتبر مربوطه الزامی است)

میثم باباپور، مدیر اجرایی انجمن

دعوت به همکاری در کمیته ساختمان و سازه

بدینوسیله شورای صنعت و فناوری انجمن آزمون‌های غیرمخرب ایران از متخصصین و علاقه‌مندان به فعالیت و همکاری در کمیتهساختمان و سازه دعوت بعمل می‌آورد. افراد واجد شرایط زیر می‌توانند درخواست همکاری خود را به همراه رزومه، حداکثر تا 25 مرداد به دبیرخانه انجمن ارسال نمایند.

✉️ info@irndt.org

???? دارندگان گواهینامه سطح سه آزمون‌های غیرمخرب با تجربه کار و فعالیت در حوزه ساختمان و سازه.

???? دارندگان گواهینامه بازرسی جوش یا گواهینامه سطح دو آزمون‌های غیرمخرب با حداقل پنج سال سابقه کار و فعالیت در حوزه ساختمان و سازه.

???? مهندسین ناظر ساختمان با حداقل ده سال سابقه فعالیت.

لطفا موضوع پست الکترونیکی خود را «همکاری با کمیته ساختمان و سازه» قرار دهید.

میثم باباپور، مدیر اجرایی انجمن

دعوت به همکاری در شورای تایید صلاحیت

انجمن آزمون‌های غیرمخرب ایران در نظر دارد با پیاده‌سازی و استقرار استاندارد ملی ایزو 17024، مرکز ملی صدور گواهی بازرسان و کارکنان آزمون‌های غیرمخرب در کشور را مطابق با استاندارد ملی و بین‌المللی ایزو 9712 ایجاد نماید. بدینوسیله از کلیه متخصصین و کارشناسان آزمون‌های غیرمخرب، شرکت‌ها و مراکز آموزشی مرتبط جهت مشارکت و همکاری در این زمینه دعوت بعمل می‌آید. لطفا در صورت تمایل، درخواست همکاری خود را به همراه رزومه از طریق ارسال پست الکترونیکی با عنوان «همکاری با شورای تایید صلاحیت» ، به دبیرخانه انجمن اعلام فرمایید.

افشین یوسفی‌نیا، رئیس شواری تایید صلاحیت